Galvo Lazer Nedir ?

Posted by

Robart Galvo Lazer; Robart Galvo lazer satılık , Robart Galvo lazer fiyatları , Robart Galvo lazer makinesi,Robart Galvo lazer nedir , Robart Galvo lazer video

Robart Galvo Lazer makinesi olarak Türkiyenin en büyük Galvo Lazer üreticisi Robart Lazer firmasının ürettigi G serisi galvo lazer, GM serisi Galvo Lazer, GMX serisi Otmomasyonlu galvo lazerler olmak üzere farklı modeller üretmektedir.
Robart Galvo Lazer genel olarak 160×120 cm alanda kumaş ve türlerini kesmek,markalama yapmak için kullanılır. GMX serisi Galvo lazerler ise kumaş ve deri gibi malzemeleri 160×120 cm kesim yapmak, delik delmek ve markalama yapmak için kullanılmaktadır.

A-Galvo lazer sektörleri ;
1. Galvo Lazer Ahşap mobilya sektöründe lazer yakma, lazer eskitme, lazer markalama, ayna lazer kazıma, ayna lazer kumlama gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Robart galvo lazerler ise mobilya söktöründe büyük firmalardan başlayarak kullanılmaya başlanmıştır.

2. Robart Galvo Lazer Ayakkabı Deri söktöründe çok kullanılmaktadır. İlk zamanları sadece deri üzerine lazer delik delme amaçlı kullanılmaya başlanmış zamanla deri lazer kazıma ile ayakkabı, çanta, giyim ürünlerindede dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Artık yeni model Robart galvo lazerler ile çok geniş ebatlı kullanılabildiklerinden pastal lazer kesimde yapılabilmektedir.

3. Galvo Lazer Denim makineleri ile denim (kot) kumaşında yıpratma (destroy), desen yakma, markama, rodeo, bıyık, falçata, kuru işlem denilen tüm işlemleri yapabilecek işlemleri yapabilmektedir. Giotto Genim cihazları otomasyonlu yada otomasyonsuz olarak kullanılabilmekte ve günde  5000 adet desene göre laser kuru işlem yapılabilmektedir.

4. Robart Galvo Lazer  Fiyatları;
Robart  Galvo Lazer fiyatları uzakdoğu firmalarının ürünlerine göre teknolojik olarak inanılmaz bir fark olmasına rağmen fiyat farkı çok azdır.Avrupa menşeli makinalara göre teknolojik olarak aynısı fiyat olarak daha ucuzdur. İyi bir galvo lazer fiyatı 65.000 Eurodan başlar. Daha detaylı galvo lazer fiyatları için www.galvo-lazer.com aderinden veya bize telefonla 0532 3612620 noyu arayarak bilgi edinebilirsiniz.

5 – Galvo Lazer olarak galvo lazer ile ilgili aklınıza takılan yada öğrenmek istediğiniz tüm sorularınıza net cevap veriyoruz. sık sorulan bazı sorular
1. Galvo Lazer fiyatları
2. Galvo Lazer Satılık
3. Galvo Lazer kesim
4. Galvo Lazer nedir
5. Galvo Lazer makina fiyatları
6. Galvo Lazer makina
7. Galvo Lazer makinesi
7. Satılık 2. el galvo lazer

E- Galvo Lazer olarar tüm video ve görselleri hem makine olarak hemde galvo lazer ile kesilen ve markalama yapılan numuneleri www.robartlazer.com adresinde değerli müşterilerimizin bilgilerine sunmuş bulunmaktayız.

ROBART GALVO LAZER MOBİLYA MODELLERİ
AHŞAP LAZER İŞLEME MAKİNALARI
Robart Lazer Makinaları Satış ve Servis

ERDOĞAN ÇELİK
0532 3612620
Galvo Lazer Satış Müdürü

LAZERLİ MOBİLYA, LAZER DESENLİ MOBİLYA, LAZERLİ MOBİLYA DESENLER, LAZER MOBİLYA ÖRNEKLERİ, GİOTTO AHŞAP GALVO LAZER, AHŞAP MOBİLYA LAZERİ, AHŞAP LAZER İŞLEME, AHŞAP LAZER İŞLEME MAKİNASI, AHŞAP LAZER KESİM LAZERİ, LAZER KESİM PANEL, MDF LAZER KESİM, SATILIK GALVO LAZER, ANKARA MOBİLYA GALVO LAZER, KAYSERİ GALVO LAZER, İNEGÖL GALVO LAZER, LAZER AHŞAP UYGULAMALARI, MOBİLYA LAZER UYGULAMALARI, İZMİR GALVO LAZER, ANTEP GALVO LAZER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?